Школа журналістики стартує у Луцьку

Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07

На Волині оголошують про набір у Третю Літню школу практичної журналістики, - інформує «Район.Луцьк» .

До участі в Школі запрошують зголошуватися всіх, хто хоче більше дізнатися про практичну журналістику – студентів вищих навчальних закладів, коледжів, громадських активістів, журналістів-початківців.

На Школі, зокрема, йтиметься про те, як і де шукати інформацію, як написати матеріал, який би «продавав» себе і видання, як і що писати про різні управлінські структури, як проводити журналістські розслідування, які підводні камені чекають на журналістів у спілкуванні і створенні матеріалу і що робити, коли їм перешкоджають у професійній діяльності та ще дуже багато цікавих тем.

Також ви дізнаєтеся, чого чекають від вас редактори, як не розгубитися на події і швидко виконувати завдання. Ви отримаєте максимум практичних знань за мінімальний період.

Заняття триватимуть із 25 по 30 липня в місті Луцьку. Після завершення – тижневе стажування у виданнях медіа-холдингу «Сім'я і дім».

Для участі в Школі потрібно заповнити заявку та надіслати її до 20 липня 2016 р. включно на електронну адресу volnmp@gmail.com із темою листа «На Літню школу практичної журналістики».

У заявці потрібно зазначити:

1. Прізвище та ім’я.

2. Контактні дані (телефон, e-mail);

3. Місце навчання, курс

4. Мотиваційне повідомлення (на один абзац), чому ви хочете взяти участь у Літній школі практичної журналістики.

Навчання у Школі безоплатне. Оргвнесок становить 50 гривень, який відібрані учасники зможуть здійснити на першій ознайомчій зустрічі. Учасникам із інших міст проїзд і проживання не компенсовуються.

Із додатковими запитаннями можна звертатися до координатора Школи Наталки Пахайчук за телефоном: (098) 02–767–97, або писати на e-mail: volnmp@gmail.com

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17034.html

Поліцейські вдосконалили знання з антикорупційного законодавства

Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07

Апарату та особовому складу Управління патрульної поліції у місті Луцьку роз’яснювали основи антикорупційного законодавства.

Участь у зустрічі взяли прокурор Волинської прокуратури з питань організації діяльності в сфері протидії корупції Леонід Сацюк та старший оперуповноважений управління внутрішньої безпеки у Волинській області Ярослав Яговський –повідомляє  прес-служба патрульної поліції.

Вони роз’яснили, яку відповідальність можуть нести працівники поліції за порушення антикорупційного законодавства. Розповіли про корупційні злочини, а також типові випадки, які можуть траплятись в роботі поліцейського. Зокрема, звернули особливу увагу на порушення закону в рамках службових відносин.

Також наголосили, що якщо поліцейським пропонують неправомірну вигоду, необхідно негайно повідомляти про це безпосереднього керівника та управління внутрішньої безпеки.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17033.html

Волиняни опановують електронну систему закупівель

Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07

Інтерес до електронної системи закупівель ProZorro невипадковий. Нині ProZorro – електронна система публічних закупівель прийшла на зміну паперовим держтендерам. То фактично реформа механізму проведення закупівель, котрі стають публічними.

Волиняни йдуть у ногу з часом: ще 6 червня 2016 року голова облдержадміністрації видав розпорядження «Про впровадження електронних закупівель». Ним Володимир Гунчик зобов’язав усіх без винятку розпорядників бюджетних коштів працювати лише через електронну систему ProZorro.

Жодна з реформ не дається легко. Відтак, аби спростити процес входження у царину публічних закупівель, на рівні держави ініціювали організацію та проведення навчань. Одне з яких якраз і відбулося на базі Дніпропетровської облдержадміністрації. В такий спосіб учасники круглого столу – представники з усіх областей, й волиняни зокрема, мали можливість отримати додаткову інформацію щодо практичного впровадження ProZorro та обмінятися досвідом. Захід відбувся за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Окрім того, під час круглого столу обговорили, яким чином здійснювати моніторинг поділу предмета закупівлі на лоти, а також проаналізували можливі зловживання при закупівлях та способи уникнення відповідних дій. Інформували представники Мінекономрозвитку – Дмитро Черниш та ProZorro – Надія Бойко.

– Волинська облдержадміністрація зацікавлена у впровадженні електронної системи закупівель, – розповів у коментарі представникам дніпропетровських медіа Олександр Степанцов. – Нині триває процес підготовки всіх структурних підрозділів облдержадміністрації та всіх розпорядників бюджетних коштів до активної роботи в новій системі. Вже заплановано провести низку навчань за участі компетентних осіб.

Слід зазначити, що перші кроки до «прозорості» на Волині – не далека перспектива, позаяк кілька структурних підрозділів, зокрема управління охорони здоров’я облдержадміністрації успішно здійснили закупівлі через ProZorro. А починаючи з серпня закупівлі через ProZorro, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» стають обов’язковими.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17032.html

Вчора стартувала "Ніч у Луцькому замку"

Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07

У Луцьку стартувало мистецьке дійство «Ніч у Луцькому замку». О 21-ій годині відбулося офіційне відкриття шоу, -інформуює "VIP ".

До  відкриття організатори подарували сюрприз для малечі. За годину до старту шоу дітям показали вечірню казку Луцького замку. Актори Волинського обласного театру ляльок подарували виставу «Підкова на щастя».

Опісля до присутніх звернулися господар міста – Луцький міський голова Микола Романюк і генеральний спонсор дійства – Андрій Покровський.

Микола Романюк зауважив, що дуже втішений, адже «Ніч у Луцькому замку» повернулася до обласного центру. Він подякував організаторам та всім, хто причетний до творення нічної феєрії в замку. Насамкінець мер побажав усім гарного відпочинку та задоволення від побаченого.

Андрій Покровський насамперед привітав усіх гостей замку – з Луцька зокрема, України та з-за кордону. Він зауважив, що стародавні мури закмку – це не тільки туристична перлина Волині, але й джерело культури і духовності українців. Покровський згадував вислів відомого українського актора Богдана Ступки, який казав, що «бачив Лондонський Тауер, але завше зачарований суворими мурами замку Любарта».

Опісля ж відбулося символічне запалення корони князя Любарта. Яскраве полум’я ознаменувало відкриття арт-шоу «Ніч у Луцькому замку».

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17031.html

Семінар з енергоефективності відбувся у Луцьку

Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07

У Палаці культури міста Луцька відбувся семінар щодо впровадження механізмів енергосервісу в бюджетній сфері.  Начальник відділу з енергозбереження наголосив на важливості подібних зустрічей та семінарів для кожного українського міста і для Луцька зокрема, адже стрімко зростають ціни на енергоресурси.

Начальник управління ЖКГ Волинської облдержадміністрації Андрій Пиріг зазначив, що питання енергозбереження — це питання незалежності нашої країни. Наразі бюджетні установи та ЖКГ є дуже енергозатратними. За його словами, Волинська область платить за газ щороку 1 млрд 200 млн грн, за електроенергію — 900 млн грн. Тому скорочення енергоспоживання дасть суттєву економію коштів.

Заступник директора департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності Ігор Горових назвав Луцьк - одним із передових в Україні щодо впровадження енергоефективних заходів, які в подальшому з успіхом поширюються на інші регіони держави. Тому застосування механізму енергосервісу (ЕСКО) в бюджетних будівлях і установах Луцька буде економічно доцільним і дасть змогу не лише економити енергоносії, а й поповнити місцевий бюджет. Нещодавно Луцьк підписав Меморандум про намір місцевої влади впроваджувати ЕСКО — механізм у бюджетній сфері та став 4 містом, що приймає подібний семінар. Костянтин Патракеєв акцентував, що цей механізм залучить потенційних інвесторів задля виконання енергозберігаючих заходів.

У свою чергу, представник КП ”Київ ЕСКО” Владислав Поваляєв зауважив, що сплата комунальних тарифів для бюджетних установ — це важкий тягар для місцевих бюджетів. Тому ЕСКО — механізм — це реально діючий вихід в умовах надзвичайно високих тарифів.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17030.html

Лучан проінформують про декомунізацію міст

Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07

Поставити інформаційні таблички із переліком декомунізованих вулиць та їх розміщення на карті просить секретар міської ради Юлія Вусенко. Вона пропонує встановити ці таблички на зупинках громадського транспорту. Жителі матимуть можливість ознайомитися із їхніми новими назвами та їх розташуванням.

Депутати підтрмали запит секретаря.

Нагадаємо, що у Луцьку вже перейменували вулицю Московську.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17029.html

Найкращого пожежника визначили у Луцьку

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

29 червня у Луцьку у спортивному комплексі пожежної частини відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту. Участь у них взяли 25 команд з різних пожежно-рятувальних підрозділів. Боротьба велася у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, у підйомі по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху і у підйомі триколінною драбиною в вікно третього поверху, а також у пожежній естафеті та бойовому розгортанні. Переможці та призери чемпіонату в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та цінними подарунками.

 

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17027.html

Якими будуть тарифи на воду?

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Лучани можуть дізнатися тарифи на воду у червні, оскільки «Луцькводоканал» оприлюднило їх.

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає КП «Луцькводоканал» для мешканців регіону у червні будуть такими:  

Категорія споживачів

Тариф,

грн за 1 куб. м з ПДВ

Загальний тариф,

грн за 1 куб. м з ПДВ

водопостачання

водовідведення

Населення*

4.62

4.68

9.30

Бюджетні

установи

4.62

4.68

9.30

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17026.html

Віднайшли та знешкодили вибухівку у Луцьку

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Вчора близько 23 години кілька молодих лучан побачили у 40-му мікрорайоні міста банку з дротами, обмотану ізоляційною стрічкою. Молодь огородила підозрілу знахідку велосипедами, аби ненароком її ніхто не зачепив, інформує Волинь Post.

На місці небезпечної знахідки працювали рятувальники, поліція та медики. Очевидці стверджують, що звучало повідомлення про вибухівку. Під час знешкодження рятувальниками підозрілого предмету було чути звук від вибуху на кілька кварталів.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17025.html

Лучани закликають бути небайдужими

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Лучани закликають інших жителів міста бути милосердними до тварин. Особливо влітку їм потрібна вода, для того, щоб пережити спеку. Подібне прохання розмістив лучанин, користувач  соціальної мережі "Фейсбук", Володимир Павлік.

«Дівчина Аня із магазину Wine Time попросила мене дати водички собачці та налила у піалу. Дякую за розуміння братів наших менших у таку спеку. Адже вони навіть натякнути на своє бажання попити не вміють. До усіх прохання - поруч з нами живуть інші. Інколи звертайте увагу. Дякую!», - йдеться у його дописі.

Його запис за добу набрав більше декількадесят поширень. Подібні записи писали й інші жителі Луцька. 

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17024.html

На Волині затримали партію контрабандних хімпрепаратів

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

В автомобільному пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Луцького загону спільно з працівниками митниці під час поглибленого огляду автомобіля «Мерседес» виявили 10 пакетів  інсектициду «Моспілан» та 35 банок фунгіциду «Стробі». Громадянин України, житель міста Ковель, намагався незаконно перемістити прихований вантаж до Польщі. Він облаштував сховок між задніми пасажирськими сидіннями та перегородкою багажного відділення свого авто.

Товар вилучили представники Волинської митниці, сума його оцінки становить більше 36 тисяч гривень.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17023.html

Троє лучан стажуватимуться у Польщі

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

23 червня у СНУ оголосили результати конкурсу, який провела компанія «Orange Polska». Виявилося, що троє студентів факультету інформаційних систем, фізики та математики відправляться на практику до Польщі. Нагороди та сертифікати видавав голова Комітету міського господарства Національної економічної палати у Варшаві Зенон Кічка.

«Це дуже гарний показник для нашого університету. Ви отримали можливість стажуватися у компанії «Orange Polska», і сподіваюся, що, повернувшись в Україну, ви використовуватимете тут отримані вами знання», – зауважив ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17022.html

Вибухівка виявилась винаходом школяра

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Луцький школяр, вік якого 15 років, прагнув сконструювати пристрій для автоматичного розбрискування рідини. Але це у нього не вдалося, тому хлопець відніс банки з дротами на смітник. Побачивши це, люди подумали, що це вибухівка та почали панікувати.

Ми повідомляли раніше , що лучани помітили підозрілий предмет та зателефонували в поліцію. В результаті на місце події прибули поліцейські, вибухотехніки та рятувальники, які під охороною патрульних обстежували територію і знищували підозрілий предмет, в якому вибухових речовин не було.

Відомості про цей факт поліція внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про скоєнні правопорушення та інші події. Про те, що чекає на школяра за такий вчинок у поліції не повідомили.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17021.html

Рятувальники допомогли хлопцям, які перекинулися на катамарані

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Волинські рятувальники надали допомогу трьом юнакам, які перекинулись на катамарані на озері Світязь, - інформує прес-служба ДСНС у Волинські області.

25 червня фахівці пошуково-рятувальної служби Управління ДСНС у Волинській області надали допомогу трьом 19-річним хлопцям, які перекинулись на катамарані на озері Світязь в Шацькому районі. Подія трапилась близько 16:30 на відстані близько 3-х кілометрів від берега, де глибина 10-12 метрів.

Під час прогулянки на катамарані у плавзасобу трапилась поломка і хлопці намагались самотужки його відремонтувати, але не впорались і він перекинувся. Троє хлопців опинились у воді. Самотужки поставити плавзасіб на воду вони не змогли, але інші громадяни повідомили про подію рятувальникам.

На моторному човні фахівці-водолази оперативно дістались до потерпілих, взяли їх на борт і транспортували катамаран до берега. Медична допомога врятованим не знадобилась, юнаки не встигли змерзнути і знесилитись, отож після додаткового інструктажу з правил користування плавзасобами вони пішли до свого місця відпочинку.

Рятувальники закликають громадян купатись там, де є рятувальні пости і суворо дотримуватись правил відпочинку на водних об’єктах: не заходити у воду в нетверезому стані, не купатись у темну пору доби, слідкувати за малолітніми дітьми і не відпускати їх у воду наодинці.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17020.html

На Волині відбудуться змагання з мотокросу

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

3 липня, о 10 годині, в урочищі Люблинець у Ковелі відбудуться міжнародні змагання з мотокросу. Бажаючі позмагаються за три нагороди: Зональний кубок України, Кубок В.Шишука та Кубок Центрально-Європейських країн.

У заїздах можуть взяти участь професіонали та аматори з України, Білорусі та Польщі. 


Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17019.html

З'явилася програма "Ночі у Луцькому Замку"

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

«Ніч у Луцькому замку» розпочнеться о 20:00 виставою «Підкова на щастя», а завершиться виступом dj KindofZero за участі фолк-гурту «Марвінок».

Про це повідомляють організатори дійства  у Фейбуці.

20:00 | вистава «Підкова на щастя» від Волинського обласного академічного театру ляльок | сцена перед Музеєм книги атракції: «Місяць за золотий», розписування солодких зірочок Увага! З 20:00 до 21:00 – майстер-класи та атракції для дітей – безоплатні!

21:00 | театралізоване відкриття «Послання з Міжчасся» | територія замку, перформансна сцена за участі: театру на ходулях «LiumanowShow» (Київ), «GarageDrumShow» (Луцьк), театру «ГаРмИдЕр» (Луцьк), творчої групи «Княжа забава» (Львів), клубу середньовічної реконструкції «Айна Бера» (Луцьк)відкриття скульптури-інсталяції «Казкова істота Луцького замку»

21:45-22:45 | середньовічні танці та розваги з «Княжою забавою» (Львів) | майданчик за Музеєм книги

21:40 | відкриття головної сцени 

21:45 | гурт «Yonati» (Польща) | головна сцена 

22:15 | гурт «Оленки» (Львів) | головна сцена

22:50 | сюрреалістична казка «Метаморфози» від шоу-проекту «Бармаглот»(Білорусь) | головна сцена 

23:15 | театрально-джазовий перформанс «По білому» від театру «ГаРмИдЕр» та гурту «J.A.Y.a.H» | головна сцена 

00:00 | північне шоу | головна сцена містерія «Вогняна сторожа» (театр вогню «FireDanсe» за участі театру «ГаРмИдЕр», Луцьк) лазерне шоу «Прибульці» від шоу-проекту «Бармаглот» (Білорусь)

00:30 | гурт «АССА» (Київ) за участі шоу-балету «Fly» (Луцьк) | головна сцена 

01:00 | перформанс «Містичні історії Луцького замку» від театру «ГаРмИдЕр», за участі каліграфа Кирила Ткачова та «Рукотворів Волині» | перформансна сцена 

01:15 | гурт «Luiku» | головна сцена 

02:15 | перформанс-інсталяція «Сolorpoint» від театру «ГаРмИдЕр» і гурту «Дайте спокій» |перформансна сцена 

02:30 | гурт «TheHARDKISS» | головна сцена 

03:45 | djKindofZerofeat фолк-гурт «Марвінок» (Львів) | головна сцена

Впродовж ночі:


- екскурсії до Художнього музею та на В’їзну вежу
- лицарські забави та стріляння з лука
- фотозона «Казкові сни Луцького замку»
- містечко фей
- спільне творення гігантської скульптури-інсталяції «Казкова істота Луцького замку»
- відеостіна
- майстерні з гончарства, ковальства, гри на старовинних музичних інструментах, соломоплетіння, мотання виробів із сіна, каліграфії, валяння з вовни, плетіння з паперової лози, боді-арту, розписування хною, а також – ярмарок ексклюзивних сувенірів та інше
- колоритні частування

Програма дійства також доступна для завантаження за посиланням .

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17018.html

Лучанка вигнала на вулицю малолітніх онуків

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Патрульні отримали виклик з району Цукрового заводу, що бабуся вигнала з дому онуків, - повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька. 

На місці сусіди розповіли, що жінка приблизно 60-річного віку ще вчора пізно ввечері виставила за двері своїх онуків, яких вони забрали до себе. У сім’ї ще є мати, яка проживає зі співмешканцем та веде аморальний спосіб життя, вживає алкоголь. Бабуся ж постійно б’є онуків. До того ж, діти часто хворіють, недоїдають. Хлопчикам приблизно 5 і 11 років, дівчинці – 8.

Правоохоронці прийняли рішення спільно з працівниками ювенальної поліції відвезти дітей в Рожищенський притулок. З’ясувалось, що їхня мати стоїть на обліку в поліції через те, що погано виховує дітей. Чи залишаться малюки на цей раз у неблагополучній сім’ї – вирішуватимуть поліція та суд.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17017.html

У Луцьку вдруге відбувся кінофестиваль "Відкрита ніч"

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Міжнародний фестиваль українського кіно «Відкрита ніч» вдруге відбувся у Луцьку. Кіноніч, під час якої учасники переглядали короткометражні документальні, ігрові та анімаційні фільми українських режисерів,пройшла з 25 на 26 червня, - інформує "Громадське "

Цього року місцем для проведення фестивалю стало антикафе «Innerspace». Тут зібралося кілька десятків глядачів, щоб за ніч переглянути близько 30-ти короткометражок. «

Ми задоволені, що є публіка, яка приходить на такі фестивалі. ми дуже задоволені, що хоча б половина добула до кінця. Мені здається, що кожен, хто вийде з цього фестивалю, він матиме щось своє. В голові будуть відбуватися якісь процеси, можливо, осмислення того, що побачили. Думаю, що про це говоритимуть у своїх колах, доноситимуть до інших людей, а це вже якийсь прогрес. Ну і звичайно, українське кіно розвивається – і це великий плюс», – каже координатор фестивалю у Луцьку, прес-секретар «Lutsk Night Cinema» Євгенія Ткаченко.

Протягом перегляду глядачі могли голосувати за фільми, які їм сподобалися найбільше. Пізніше за підсумком смс-голосування члени журі у Києві обирали переможця у номінації «Глядацькі симпатії». Учасники регіональних фестивалів дивилися онлайн-трансляцію з Києва, де і дізналися назви стрічок – переможців цьогорічної «Відкритої ночі».

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17016.html

Визначили переможців турніру з стрітболу

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

На Театральному майдані Луцька відбулося нагородження переможців змагань з стрітболу.

Нагороджували спортсменів у неділю, 26 червня.

Змагання відбувалися у три етапи: чоловіки, юнаки та жінки. Команди складаються з трьох людей. За підсумками семигодинного турніру врешті визначили переможців.

Отож переможцями серед юніорів стали команди: 3 місце – ”Перці” Луцьк, 2 місце – ”ФСБ” Київ, Першість отримала команда з Луцька – ”Ми типу гриби”.

В категорії ”чоловіки” 3 місце посіла команда із Луцька ”Вебаут”. Другий призовий кубок поїхав до Рівного з командою ”Лавіс”. Фаворитами гри стали чолвіки з Луцька – ”Шарашкіна контора”.

До слова, усі призери отримали медалі, кубки, грошові винагороди та спецпризи від спонсору ТМ ”Забіяка”.

За підсумками гри визначили і найкращого стрітболіста — Дейну Максима. Хлопець розповідає, що баскетболом займається уже 7 років. Цікавитися стрітболом почав з 2014 року. Дейна задоволений грою та результатами.

”Було дуже багато хороших ігор. Моя команда приймала участь в категорії Ю-18 (юнаки — ред.) та в старшій категорії. Важко було грати із досвідченими професійними гравцями. І програли в старшій категорії ми тому, що усі сили віддали на гру в категорії Ю-18”, – додав він.

Нагадаємо, що з чемпіонат розпочався з нагоди Дня Молоді України в Луцьку.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17015.html

На КП "Луцькводоканал" відбудуться зміни

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

У КП ”Луцькводоканал” з'явилася насосна станцію, тому підтриємство очікуються зміни у статуті. Про це інформували 23 червня на засіданні постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Насосна станція, яка побудована на Вересневому перейшла у володіння "Луцькводоканалу", тому статут підприємства збільшиться. Тепер він складає більше 59 мільйонів гривень. Зрештою, через зміни у законодавстві довелось би змінювати статут. Присутні на засіданні погодилися із цим рішенням.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17014.html

У Луцьку спіймали злодія

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Пізно ввечері на проспекті Соборності в Луцьку невідомий викрав із приміщення однієї з українських компаній телевізор "LG", вартістю 5 тис. грн.

Поліцейські встановили особу злодія та відкрили кримінальне провадження.

У п’ятницю до чергової частини Луцького відділу поліції надійшла заява 31-річної жительки обласного центру, котра повідомила про крадіжку. Як з’ясувалось, невідомий напередодні після 23 години зайшов у приміщення однієї з українських компаній і викрав телевізор.

Поліцейські встановили особу злодія. Ним виявився 25-річний місцевий житель. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Викрадене вилучили та повернули власникам.

За матеріалами ВК ГУНП у Волинській області

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17013.html

У школярів будуть нові підручники

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Із міського бюджету планують виділити кошти на підручники.

Про це йшлося  23 червня під час засідання під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як розповіла директор департаменту фінансів і бюджету міськради Лілія Єлова під час обговорення змін до міського бюджету, учням четвертого та сьомого класів потрібно виділити 705 тисяч гривень на закупівлю підручників у зв’язку із навчанням за новою програмою. Це більша частина коштів, необхідних на купівлю підручників. 398 тисяч гривень також виділили із обласного бюджету  та 297 тисяч гривень із державного. Загалом на підручники доведеться потратити 1,4 мільйона гривень.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17012.html

У Луцьку на автостанції чоловік зламав носа жінці

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

У Луцьку патрульні затримали п’яного чоловіка, який напав на жінку та зламав їй ніс, а також кидався на перехожих. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Луцька.

На автостанції №1 після сварки чоловік побив жінку, зламавши їй ніс. За потерпілу намагалися заступитись інші пасажири автостанції, однак він кидався на людей, одному з них, навіть, поравав одяг, після чого втік. Жінка встигла сфотографувати нападника.

За кілька хвилин патрульні виявили недалеко від автостанції схожого за описом чоловіка та доставили на місце інциденту.

Очевидці випадку стверджували, що це і є агресивний дебошир, впізнала його і потерпіла.

Чоловік намагався вибачитися, ставав на коліна, казав, що "за все заплатить".

Освідування в наркодиспансері показало 1, 3 проміле алкоголю в його крові.
Далі правопорушника доставили в міськвідділ, де справою займуться слідчі.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17011.html

Чубаров відвідає "Бандерштат"

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Керівник Меджлісу, народний депутат України Рефат Чубаров відвідає фестиваль "Бандерштат" у Луцьку. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

Зустріч із лідером кримських татар відбудеться на гутірковій сцені фестивалю.

Також вперше на головній сцені виступить народна артистка України, кримськотатарська співачка Джамала.

"Бандерштат-2016" відбудеться 5-7 серпня у Луцьку.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17010.html

У ДТП на Волині загинув мопедист

Новости Луцка и области 02.07.2016 в 15:24

Автопригода сталася на трасі Луцьк-Ковель у селі Переспа Рожищенського району. За попередніми даними, 56-річний місцевий мешканець на мопеді «ZUBR 50.3», виїжджаючи з другорядної дороги не пропустив автомобіль «Citro