Новости Луцка и области 06.07.2016 в 12:07


Волонтери передали допомогу на Схід


Вкотре Рожищенські самооборонівці передали на Схід передачу. Цього разу посилка з необхідними речами попрямувала до Анатолія Семенюка. Цей самовідданий чоловік ізКопачівки з перших бойових дій на Сході займається ремонтом техніки.

"Про Анатолія Семенюка було вже написано і сказано дуже багато, постійні читачі нашої сторінки, мабуть, вже знають цього самовідданого чоловіка в обличчя. З мало не з перших днів початку бойових дій на сході він займається ремонтом бойової техніки. 
Вчора відправили чергову посилку у 18 окремий мотопіхотний батальйон 28 окремої механізованої бригади Анатолію Семенюку. Зокрема, інструменти та рукавиці були куплені за гроші, які передали благодійники з с.Копачівки, через голову сільської ради, одяг придбаний на кошти, що їх, випускники НВК №4 пожертвували на користь бійців, замість того, щоб купувати святкові букети. Крім цього підприємством Kromberg & Schubert надані 20 комбінезонів, 20 футболок та 100 пар рукавиць. З них по 8 комбінезонів та футболок будуть передані рембригаді Золочівського полігону, решта допомоги, також відправлена Анатолію Семенюку. Щиро дякуємо усім хто не залишається байдужим до проблем та потреб наших бійців", - йдеться у повідомленні  на сторінці Самооброни у Facebook.

Читайте больше на http://lutskinfo.cinfoo.com/news-17036.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0